Stempel Prettige feestdagen/ met Big&Juicy spice af op lichtbeige glanzend papier van 13x13 cm. Begin boven aan en stempel onder elkaar. Verspring af en toe zodat de tekst niet recht onder elkaar komt. Snij rondom een randje af en plak op een donkerbeige vierkante kaart van 13x13 cm. Stempel blokstempels Jozef/Maria en kerstman/kind met het oranje gedeelte uit het spice kussen af op écru papier en snij rondom uit met een randje van 1 mm.
Snij uit een kladvelletje wit papier een vierkantje van 4,5x4,5 cm. Leg dit op écru papier (maak eventueel vast met verwijderbare tape) en stempel hierin met het groene gedeelte uit het spice kussen meerdere malen de kerstroos. Doe hetzelfde met de dennentak. Snij beide uit met een randje van 1 mm. Plak de vier vierkantjes op iets groter donkerbeige papier en dit op de kaart.
Op alle afbeeldingen van deze website zitten rechten. Voor commercieel gebruik is vooraf van Verhees art stamps schriftelijke toestemming nodig.